تبلیغات
لیدی کاترین - صوفی زاده: رنکینگ بانوان در روز های اخیر به ابزاری برای فشار به ورزش بانوان تبدیل شده است

صوفی زاده: رنکینگ بانوان در روز های اخیر به ابزاری برای فشار به ورزش بانوان تبدیل شده است

دوشنبه 6 دی 1395 11:42 ب.ظ

 

صوفی زاده: رنکینگ بانوان در روز های اخیر به ابزاری برای فشار به ورزش بانوان تبدیل شده است

 • صوفی زاده: رنکینگ بانوان در روز های اخیر به ابزاری برای فشار به ورزش بانوان تبدیل شده است

  صوفی زاده می گوید موضوع رنکینگ بانوان، از طریق فیفا پیگیری خواهد شد.

  طرفداری- لیلا صوفی زاده، سرپرست نایب رئیس امور بانوان فدراسیون فوتبال معتقد است رنکینگ بانوان، به ابزاری برای فشار به ورزش بانوان تبدیل شده است.

  به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، لیلا صوفی‌زاده سرپرست نایب رئیس امور بانوان  اظهار داشت:

  روز گذشته مهناز امیرشقاقی مصاحبه‌ ای را انجام داده و در خصوص تیم ملی بانوان صحبت هایی را مطرح کرده‌اند، مطالب عنوان شده از سوی وی بدون هماهنگی با فدراسیون بوده و مطالب عنوان شده خلاف واقع بوده است.

  وی در خصوص رنکینگ اعلامی از سوی فیفا گفت:

  در سال جاری یک بازی رسمی با تیم ملی سوئد انجام داده‌ایم که فیفا در مسابقات خود و در رنکینگ محاسبه شده، لحاظ نکرده است، از این رو طی نامه‌ای مراتب را به فدراسیون جهانی فوتبال اعلام و از آنها خواسته‌ایم تا مجددا موضوع را بررسی و بازنگری کنند. اما از آنجایی که در حال حاضر در تعطیلات سال نو میلادی هستیم این اتفاق رخ نداده و علت عدم پاسخگویی و دریافت جواب آنها همین موضوع است. قطعا  از اعلام رسمی نظر فیفا موضوع را به اطلاع علاقمندان به فوتبال بانوان می‌رسانیم. البته لازم به توضیح است بسیاری از کشورهای دیگر دنیا مثل آرژانتین، پرو و شیلی نیز همانند فوتبال بانوان ایران با دو ستاره آبی که نشان دهنده عدم فعالیت بوده است در سایت فیفا اعلام شده که به نظر می‌رسد این موضوع نیز از زمره مواردی است که در سایت فیفا اعلام شده است.

  صوفی‌زاده در پایان اظهار داشت:

  موارد فوق رنکینگ اعلام شده متاسفانه در روزهای اخیر به ابزاری برای فشار به ورزش بانوان تبدیل شده است که پس از سالها تلاش و زحمت مضاعف جامعه فوتبال و حمایت آنها از فوتبال بانوان انتظار می‌رود دلسوزان امر در دریافت پاسخ صبور باشند و از شتاب زدگی به مسائل پرهیز کنند و برای توسعه فوتبال بانوان، رشد بانوان را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند و با یاری خداوند با هم و در کنار هم در راستای اعتلای آن تلاش کنیم.


برچسب ها: صوفی ، زاده: ، رنکینگ ، بانوان ، در ، روز ، های ،