تبلیغات
لیدی کاترین - سرمربی سوریه: زمین انتخاب AFC است

سرمربی سوریه: زمین انتخاب AFC است

پنجشنبه 27 آبان 1395 02:11 ق.ظ

 

سرمربی سوریه: زمین انتخاب AFC است

 • سرمربی سوریه: زمین انتخاب AFC است

  فکر می کنم نتیجه عادلانه رقم خورد و بازیکنان ما نمایش خوبی داشتند. در بازی های آینده باید مهاجمان ما مانند مدافعان رشد کنند زیرا اکنون تنها خط دفاعی ما عملکرد خوبی دارد. تا به امروز تدارکات خوبی داشتیم و روز به روز از نظر گروهی شرایط بهتری داریم و مطمئنا در ادامه شرایط بهتری تجربه می کنیم.

  سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه می گوید که آنها نیز از شرایط برگزاری بازی رضایت ندارند و کشوری مظلوم هستند.

  به گزارش "ورزش سه"، ایمن حکیم سرمربی تیم ملی سوریه با حضور در نشست خبری بعد از بازی با ایران گفت: شرایط زمین برای هر دو تیم سخت بود. تلاش کردیم تا برنده باشیم و فرصتهایی داشتیم اما تبدل به گل نشد. ایران تیم خوبی دارد اما در نهایت مساوی نتیجه عادلانه بود. ما از ایران بیشتر فرصت داشتیم و بازی خوبی را بر روی زمین ارائه کردیم.

  سرمربی تیم ملی سوریه درباره شرایط بد زمین تصریح کرد: ما نیز علاقه داریم در زمین بهتری بازی کنیم اما این زمین را AFC انتخاب کرده است. سوریه کشور مظلومی است و ما دوست داریم که بازی در کشوری نزدیک به کشور خودمان برگزار شود.

  او در ادامه درباره شرایط این تیم در ادامه مسابقات بیان کرد: فکر می کنم نتیجه عادلانه رقم خورد و بازیکنان ما نمایش خوبی داشتند. در بازی های آینده باید مهاجمان ما مانند مدافعان رشد کنند زیرا اکنون تنها خط دفاعی ما عملکرد خوبی دارد. تا به امروز تدارکات خوبی داشتیم و روز به روز از نظر گروهی شرایط بهتری داریم و مطمئنا در ادامه شرایط بهتری تجربه می کنیم.


برچسب ها: سرمربی ، سوریه: ، زمین ، انتخاب ، AFC ، است ،